• وضعیت بازار
  •  
  • شاخص کل
  •  
  • ارزش بازار
  •  
  • آخرین معامله
  •  
  • مجموع ارزش معاملات
  •  
  • مجموع حجم معاملات
  •  
  • جمع تعداد معاملات
  •  
  • وضعیت بازار
  •  
  • آخرین معامله
  •  
  • مجموع ارزش معاملات
  •  
  • مجموع حجم معاملات
  •  
  • جمع تعداد معاملات
  •  
  • وضعیت بازار
  •  
  • آخرین معامله
  •  
  • مجموع ارزش معاملات
  •  
  • مجموع حجم معاملات
  •  
  • جمع تعداد معاملات
  •  
شاخص ها
پرتال های اختصاصی مشتریان
گزارش تحلیلی کالا

گزارش تحلیلی متانول(مردادماه1395)

تصویر محتوا
متانول با فرمول شیمیایی CH3OH با نام های متیل الکل و الکل چوب ساده ترین الکل و یکی از سه محصول بسیار مهم صنایع شیمیایی در دنیا بوده و مواد بسیاری از آن مشتق می گردند . این ماده به صورت مایع سبک ، فرار ، بدون رنگ و قابل اشتعال با شعله ای بی رنگ می باشد.

گزارش تحلیلی بازار سنگ آهن(تیرماه1395)

تصویر محتوا
سنگ‌آهن يكي از فراوان‌ترين عناصر فلزي موجود در زمين است که اكسيد آن حدود 5 درصد از پوسته زمين را شامل مي‌شود. كاني‌هاي معدني رايج سنگ‌آهن عبارتند از هماتيت ( Fe2O3) با 70 درصد آهن و مگنتيت (Fe3O4 ) با 72 درصد آهن که ميانگين عيار آن در يك كاني آهن حدود 60 تا 65 درصد است.

گزارش تحلیلی بازار طلا(خردادماه 1395)

تصویر محتوا
طلا يكي از كالاهاي تجاري حساس و حياتي بوده که میتوان به برخی از ويژگي هاي اين فلز قيمتي اشاره كرد: بهترين هدايت كننده الكتريسيته، مقاومت بسيار زياد در مقابل خوررگي و نيز يكي از مواد پايه كه در تركيبات شيميايي و ابزارهاي جديد مورد استفاده قرار مي گيرد.

گزارش تحلیلی بازار گوگرد در ایران و جهان(اردیبهشت1395)

تصویر محتوا
گوگرد یا سولفور با نماد شیمیایی S نام یک عنصر شیمیایی است که در گروه ششم (VIA) و دوره سوم از جدول تناوبی عنصرها جای گرفته‌است. این عنصر در خانواده اکسیژن قرار دارد، پیش از آن فسفر، پس از آن کلر، در بالای آن اکسیژن و پایین آن سلنیوم جای گرفته‌است.

گزارش تحلیلی حلال ها(فروردین 1395)

تصویر محتوا
حلال ها موادی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشند این مواد آلی از نفت و مشتقات نفتی تولید می شوند با نگاهی اجمالی به روند تولید و عرضه این محصول در می یابیم مهمترین عامل تاثیر گذار در تولید و عرضه حلال ها قیمت جهانی نفت و مشتقات آن از جمله نفت سفید، گازوئیل لوبکات ، روغن پایه و... می باشد.

گزارش تحلیلی بازار سنگ آهن(اسفندماه 1394)

تصویر محتوا
استراليا و برزیل بزرگترین کشورهای توليد کننده سنگ آهن در جهان بوده و در چهار شرکت ریوتينتو، بی اچ پی بيليتون، فورتسک استراليا و واله برزیل بيشترین تاثير را در طرف عرضه این محصول داشته و حدود دو سوم از بازار حمل و نقل جهانی سنگ آهن را در دست دارند.

گزارش تحلیلی بازار پلی پروپیلن(بهمن ماه1394)

تصویر محتوا
پروپیلن دومین محصول پرمصرف و مهم در بازار الفین است و در تولید محصولات پلاستیکی و فرآورده‌ها و مواد شیمیایی استفاده می‌شود. پلی‌پروپیلن یکی از ترکیبات مهم و پرمصرف پروپیلن است و بیشترین نرخ رشد مصرف پروپیلن و فرآورده‌های آن به این محصول شیمیایی اختصاص دارد. دو سوم از پروپیلن تولید شده در دنیا به پلی‌پروپیلن (pp) تبدیل می‌شود.

بررسی بازار کالاهای اساسی در سال 2015(دی ماه1394)

تصویر محتوا
در سال 2015 قیمت بیشتر کالاهای اساسی از جمله طلا ،نفت و...با کاهش همراه شد.

گزارش تحلیلی بازار نفت(آذر ماه 1394)

تصویر محتوا
به رغم وجود تنوع در منابع انرژی همچنان نفت مهمترین انرژی جهان است. نفت 32.9 درصد از انرژی مصرفی جهان را به خود اختصاص می دهد.

گزارش تحلیلی بازار مس در ایران و جهان(آبان ماه1394)

تصویر محتوا
عنصر مس بیست و چهارمین عنصر فرآوان پوسته زمین و فروانی آن در پوسـته زمـین0.01 % میباشد این عنصر از مهمترین عناصر فلزي غیرآهنی بوده و بعلت ویژگی هاي خاص از جمله هدایت الکتریکی و حرارتی بالا، شکل پذیري، چکش خـواري ومقاومـت در برابـر خوردگی بعد از آهن و آلومینیوم سومین فلز پرمصرف در صنعت امروزي محسوب می گردد.

بررسی تحلیلی گازوئیل در ایران وجهان(مهرماه1394)

تصویر محتوا
با افتتاح فازهای جدید میدان گازی پارس جنوبی میزان تولید گاز کشور حدود 140 میلیون متر مکعب در روز افزایش یافت. این افزایش تولید گاز موجب شد بسیاری از صنایع بویژه نیروگاه‌ها که در فصول مختلف سال مجبور به ذخیره و مصرف فرآورده‌های نفتی به جای گاز در زمستان بودند گاز بیشتری دریافت کنند و در عوض از مصرف فرآورده‌های گران نفتی نظیر گازوئیل خود بکاهند. به این ترتیب ایران از ابتدای سال‌جاری توانست واردات فرآورده‌های نفتی بجز بنزین را به صفر برساند و در عوض صادرکننده نیز باشد.

گزارش تحلیلی بازار پلی اتیلن ترفتالاتPET(شهریور ماه 1394)

تصویر محتوا
پلی اتیلن ترفتالات پلیمری است که در اغلب کشور ها برای تولید الیاف پلی استر، رزین بطری، فیلم و رزینهای پلی استر مهندسی به کار میرود ولی در ایران این پلیمر بیشتر برای ساخت انواع بطری های آشامیدنی استفاده می شود.

گزارش تحلیلی بازار طلا(مرداد ماه 1394)

تصویر محتوا
طلا یک عنصر از فلزات گرانبها با رنگ زرد و جلای فلزی می‌باشد. طلا به طور طبیعی میل ترکیبی بسیار پایینی با کلیه عناصر نشان داده و به همین دلیل عمدتاً در طبیعت به صورت فلز خالص یافت می‌ شود.

بررسی تحلیلی حلال ها در بورس انرژی (تیرماه1394)

تصویر محتوا
حلال ها موادی پرکاربرد در صنایع مختلف بوده و با نگاهی اجمالی به روند تولید و عرضه این محصول در مییابیم مهمترین عوامل تاثیر گذار در تولید و عرضه حلال ها قیمت جهانی نفت و مشتقات آن از جمله نفت سفید، گازوئیل لوبکات ، روغن پایه و... می باشند.

بررسی تحلیلی بازار فولاد در ایران و جهان(خردادماه1394)

تصویر محتوا
یکی از معیارهای صنعتی شدن هر کشور وابسته به پیشرفت و توسعه صنعت فولادمی باشد؛ بهبود و توسعه آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. صنایع پایه از قبیل حمل و نقل، ساختمان، ساخت ماشین آلات، معدن و دیگر صنایع مرتبط با تولید و انتقال انرژی به فولاد وابسته می باشند. بر این اساس، تقاضای جهانی فولاد بالا بوده و در آینده هم، اگر افزایش نیابد ثابت می ماند.

بررسی تحلیلی گاز طبیعی در ایران و جهان(اردیبهشت ماه 1394)

تصویر محتوا
اهميت گاز طبيعي به عنوان سوخت مورد استفاده در زندگي بشر از اوايل دهه 1930 آغاز شد. در اواخر قرن بيستم مشخص شد كه گاز طبيعي در بخش اعظم جهان صنعتي به يك منبع انرژي بسيار ضروري و حياتي مبدل شده است.امروزه نه ‌تنها توسعه، بلکه ادامه زندگی نیز نیازمند انرژی است. در جهان امروز تأمین انرژی از طریق حامل‌های متنوع چون نفت، گاز، فراورده‌های حاصل آن و انرژی‌های تجدیدپذیر صورت می‌گیرد.

گزارش تحلیلی صنعت پتروشیمی(فروردین ماه 1394)

تصویر محتوا
صنعت پتروشیمی جزء صنایعی است که در کشور ما دارای مزیت نسبی بوده و با گسترش صنعت پتروشیمی ضمن این که بسیاری از نیازهای داخلی رفع می شود، ارزش افزوده ماده خام نیز به داخل کــشور بازمــی گردد و باعث رونق هر چه بـیشتر اقتـصاد می شود.

گزارش تحلیلی گاز مایع و نفتا (اسفند ماه1393)

تصویر محتوا
گاز مایع هیدروکربن های پارافینی سبکی است که عمدتاً از پروپان و بوتان یا ترکیبی از این دو تشکیل میشود. نفتا نیز یک محصول سبك نفت خام و تركیبی از هیدروكربن های اشتعال پذیر با اشتعال پذیری و فراریت معین می باشد.

گزارش تحلیلی بازار سرب و روی در ایران و جهان (فروردین ماه1393)

تصویر محتوا
سرب فلزی براق، انعطاف پذیر، بسیار نرم ، شدیدا چکش خوار و به رنگ سفید مایل به آبی که از خاصیت هدایت الکتریکی پایینی برخوردار می‌باشد. روي نیز فلزی براق و به رنگ سفيد مايل به آبي در دماي معمولي به حالت شکننده و کريستالي است اما در دماي بين110 تا 150 درجه سانتی گراد خاصيت چکش خواري و تورق دارد.

گزارش تحلیلی بازار سنگ آهن در ایران و جهان (اردیبهشت ماه1393)

تصویر محتوا
سنگ آهن ماده اولیه تولید فولاد بوده و 98 درصد سنگ آهن استخراج شده در سطح جهان براي تولید فولاد به کار می رود. صنایع خـودرو سـازي و ساخت و ساز اصلی ترین بخش هاي مصرف کننده فولاد می باشند.

تحلیل بنیادی

گزارش مجمع بانک صادرات (وبصادر)

تصویر محتوا
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بانک صادرات با سرمایه57.800 میلیارد ریال و 57.800 میلیون سهم در تاریخ 31/04/94 با حضور 79.36 درصدی سهامداران برگزار گردید.

گزارش مجمع بانک ملت (وبملت)

تصویر محتوا
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بانک ملت با سرمایه40.000 میلیارد ریال و 40.000 میلیون سهم در تاریخ 31/04/94 با حضور 93 درصدی سهامداران برگزار گردید.

گزارش مجمع شرکت ایران خودرو(خودرو)

تصویر محتوا
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت ایران خودرو در تاریخ 24/04/94 با حضور 72.4 درصدی سهامداران برگزار گردید.

گزارش مجمع پتروشیمی مبین

تصویر محتوا
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی مبین با سرمایه 114.252 میلیارد ریال در تاریخ 27/03/94 با حضور تقریبی 92% سهامداران برگزار گردید.

گزارش مجمع شرکت تولید برق عسلویه مپنا(بمپنا)

تصویر محتوا
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت برق عسلویه مپنا با سرمایه 728 میلیارد ریال در تاریخ 16/03/94 با حضور تقریبی 92% سهامداران برگزار گردید.

تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال شرکت نفت و گاز پتروشیمی تأمین (تاپیکو) مورخ 21-10-1393

تصویر محتوا
نماد معاملاتی تاپیکو در حالیکه در 50% فیبوناچی در قیمت 2300 ريال مورد معامله قرار گرفته است، که توانسته بود نسبت به حمایت 2370 ريال در 61% فیبوناچی واکنش نشان دهد ...

تحلیل تکنیکال شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان( پترول) مورخ 20-10-1393

تصویر محتوا
این سهم پس از رسیدن به حمایت خود در 2125 ريال در 61%فیبوناچی و در نزدیکی خط روند میان مدت کف به کف مورد حمایت قرار گرفت و با افزایش ...

تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری خارزمی (وخارزم) مورخ 24-10-1393

تصویر محتوا
در نمودار قیمتی وخارزم در روزهای اخیر نوسان قیمتی خوبی را شاهد بودیم که در اثر برخورد به کف حمایتی خود، و کندل برگشتی مناسب به سمت بالا حرکت کرده است...

تحلیل تکنیکال شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو (خگستر) مورخ 23-10-1393

تصویر محتوا
نمودار قیمت خگستر در یک کانال نزولی بلند مدت قرار دارد که نکته مثبت در این کانال نزولی حرکت قیمت در نیمه بالایی کانال است. برخورد قیمت به کف تاریخی 280 تومان باعث واکنش مثبت سهم در روزهای اخیر شد...

تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی (وصندوق) مورخ 17-10-1393

تصویر محتوا
نمودار قیمت وصندوق در یک کانال نزولی بلند مدت قرار دارد که نکته مثبت در این کانال نزولی حرکت قیمت در نیمه بالایی کانال است...

 نقشه بازار

 سهامنگر

کاربران آنلاین :
بازدیدکنندگان امروز :
بازدیدهای امروز :
تمامی بازدیدها :

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus